Canım Kankam Dualarım Seninle.....

Sevgili arkadaşlar blogumuzla uzun zamandır ilgilenemiyoruz. Bizleri ziyaretiniz ve yorumlarınızla yanlız bırakmadığınız için teşekkürler.

Canım arkadaşım, kankam Mineciğimin oğlu Kerem kardeşim 15 Nisan salı sabahı bir kalp krizi geçirdi.  Ayrı şehirlerde olduğumuz için ben maalesef bu zor günlerinde yanında olamıyorum. Sadece telefonla bilgi alabiliyorum.

15 Nisan Salı sabahı  Kerem kardeşimi hemen İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji hastanesine kaldırmışlar. Ameliyata alınmış damar açılarak balon ve stend takılmış. Doktorlar ilk anda % 2 yaşama şansı vermişler. Mineciğimin  o anki halini düşünemiyorum. 2 gün yoğun bakımda kalmış ve tekrar anjiyo yapılmış, 2 damar daha tıkalı 1 tanesi ilaçla açılmış diğeri için ameliyathane hazır olduğunda tekrar ameliyata alıcaklar.  Kerem kardeşimin sağlığı  çok şükür iyi. Şu an beklemedeler. Rabbim kimselere evlat acısı yaşatmasın.

Canım arkadaşım dualarım seninle, Kerem kardeşim enkısa zamanda sağlığına kavuşur. Biran önce sende aramıza dönersin. Sensiz olmuyor canım kankam.

 Sizlerde dualarınızı bizden esirgemeyin lütfen. . 

Sağlık dolu günler diliyorum hepinize.

                  Dilek

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !